DROBNÉ AKTUALITY:
17.9.2013 - Rubrika "Voda a okolí" roztžena na více rubrik podle použitého typu plavidla.

Videotvorba

Video Vydra a Blanice

11. června 2014 v 7:08 | Aleš
Mirčus dokončil videa z Vydry a Blanice, takže se můžeme(te) pokochat pohledem na krásné řeky a zavzpomínat na perfektní bleskovou akci.


Video z Erlaufu

13. května 2014 v 15:09 | Aleš

Mirčus dokončil video z našeho výletu na Erlauf. Konečně nějaké pěkné video z akce. Asi bych měl zase začít točit videa. Z akcí DVS už video chystám, tak snad se budou videa zde zase objevovat.

Video ze Švédska

12. července 2011 v 20:15 | Aleš
A je to tady! Po večerech jsem sestříhal video ze Švédska a umístil ho na net. Jako vždy jsem z toho nedělal žádné umění jento rutinně sestříhal v alešově stylu. Chudák Dejfák alias Smotlacha tedy zase bude říčnej z použité hudby. Milan zcela jistě jistě ocení scény s jídlem a vařením. Pro ostatní diváky je zbytek.
Video hledejte opět na Vimeu. Přeji pěkný divácký zážitek.

Minivideo z průrvy Dunaje

29. dubna 2011 v 8:08 | Aleš

A je to tady, už je i video z Dunaje. Je opravdu kraťoučké, ale vzhledem k tomu, že jsme na Dunaji jeli jen 6 km se není co této krátké stopáži divit. Přeji přijemný divácký zážitek.

Krátký klip z řeky Ticino

28. dubna 2011 v 6:57 | Aleš

Celkem rychle po návratu jsem zbouchal do kupy video z Ticina. Už dávno se nesnažím o nějaké velké umění, tak jen vystříhám nepovedené záběry, trochu to proberu, plácnu pod to nějakou muziku a je to. Vím o tom, takže věční kritikové všeho a všech si můžou ušetřit práci. na YouTubu mi opět ztlumili zvuk, takže zde uvádím pouze odkaz na Video na Vimeu.
Video z Dunajského průlomu bude snad brzo.

Video z Chorvatska

4. listopadu 2010 v 6:57 | Aleš
Kamera
Tentokráte to šlo rychle a video je na světě záhy po návratu z dovolené. Je poněkud delší, ale neměl jsem tu sebekázeň to radikálně sestříhat, když se podařilo dost relativně pěkných záběrů. Kvůli Milanovi jsem se soustředil na to, aby tam bylo více záběrů s lidmi a zejména jak jedí. To se snad trochu podařilo, i když to asi ještě není úplně podle představ. Já osobně jsem s videem spokojenej a to i s hudbou. Oba "hudební kritici" byli vyzváni ať dodají hudbu k chystanému filmu a jak to asi dopadlo, že? Jediný kdo něco dodal byl kamarád Viktor čímž mu zároveň děkuji. Jak uslyší, nakonec jsem to i použil. Jediné s čím jsem nespokojenej, že zase ty nejzajímavější momenty nejsou natočené, protože to potřebuju vést bezpečně loď a nemůžu točit. Tak dost žvanění z mé strany a hurá na video!

Video ze sv. Anny

12. října 2010 v 8:23 | Aleš
Kamera
Tak jsem rychle dotáhnul video ze Švédska. Opět nepostrádá věci, na které jistě všichni čekají. Tedy opět se dočkáte nekonečných pohledů na záda pádlující Lenky, kapek a soli na objektivu, pro Milana dělaných záběrů jak vařím nebo Lenka jí, zalézání nebo vylézání do stanu atd. Pak pochopitelně nezbývá prostor pro dramatické souboje s vlnami a podobné věci, které by snad ti co neznají mou produkci naivně očekávali. Pro Dejfáka pak ranou do vazu bude výběr muziky, což je věc na kterou si permanentně stěžuje. A dokud nedám pod video hudbu Clowfinger nebo něco podobného, tak si bude stěžovat dál. Těch pár lidí, které jsem tímto úvodem neodradil nechť se tedy pokochají následujícím výtvorem.

Rujána video

15. července 2010 v 6:49 | Já
Kamera
Opět jsem využil středy k dokončení videa, protože jak video neudělám hned po akci už je problém se k tomu dostat. U téhle akce se mi stala ta zajímavost, že když jsem koukal na video, přišla mi ta akce hezčí, než když jsem na ní byl. Což je důkazem buď vzpomínkového optimismu nebo dobrého střihu a výběru hudby. Ostatně posuďte sami.

Video z Řecka je na světě

1. července 2010 v 6:58 | Já
Kamera
Opět jsem nulové účasti na SSaN využil k dotažení dalšího videoprojektu. Tentokráte akce mezi Lefkadou a Ithakou. Zase se objevil známý problém s renderováním animovaných čar v mapách. Když to renederuju do DVD formátu je vše OK, ale do formátu WMV se to vždy tak blbě posune. Takže to i na Vimeu bude posunutý co se dá dělat, snad to nějak přežijete.

Video z Usedomu hotovo

10. června 2010 v 6:51 | Já
Kamera
Včerejší "zrady" kolegu, se kterými jsem měl jet na kolo jsem využil k dokončení videa z víkendu na Baltu. Takže alespoň k něčemu to bylo dobré. Video má opět mé obvyklé problémy - je moc dlouhé, postrádá komentář, obsahuje unylou hudbu atd. prostě všechny ty věci, které se objevují v komentářích. (Takže tohle už tam psát nemusíte, i když každý komentář vítám)  Navíc občas na objektivu je nějaká ta kapka nebo zaschlá sůl. Takže koho tento prolog neodradil má možnost video zkouknout níže.

Video z posledních skialpů

13. května 2010 v 7:09 | Já
Kamera

Tak jsem konečně donesl video z poslední skialpové akce této sezóny. Sice jsem ho dokončil hned po příjezdu, ale teprve teď se dostal k tomu, abych ho natáhnul na Youtube a Vimeo. Tak přeji příjemné pokoukání, i když zase jsem z toho nedělal žádné umění, jen takový rutinní sestřih.

Video z Benátek hotovo

5. ledna 2010 v 9:15 | Já
Na poslední dobu až nezvykle rychle jsem splácal dohromady video z nedávné akce v Benátské laguně. Zase se tam jako obvykle moc nemluví i když jsem si opět říkal, že tentokráte už to bude video s komentářem, ale skutek utek. Takže krom absence komentáře se můžete těšit i na další nešvary mé filmové tvorby jako jsou kapky na objektivu, třesoucí se obraz atd. ale pro představu jak jsme se měli to snad stačí.

Finále neboli hotovo

30. října 2009 v 8:00 | Já
Video z lezeckeho prodlouženeéo víkendu.
Dlouho mi to leželo v počítači rozdělané, tak jsem to nakonec jen takhle splácnul dohromady, aby z toho účastníci něco měli a já měl klid. Nedával jsem tam ani muziku takže si alespoň můžete vychutnat zpěv ptáků, hukot z nedaleké dálnice, cinkání karabin, funění prvolezce i obdivné výkřiky davu pod skalou.

Video z Aland hotovo

19. října 2009 v 9:09 | Já
Tak jsem díky ošklivému počasí o víkendu a jedné nevydařené akci našel trochu času dát trochu dokupy video z Alandských ostrovů. Opět jsem ho musel dát na Vimeo. Ještě u mě čeká na dokončení video ze Spreewaldu a také z Finale.

Video z Aland - http://vimeo.com/7138893

Video z Kefalonie hotovo

7. července 2009 v 6:51 | Já
Tak se podařilo dodělat video z akce obeplutí Kefalonie. Protože je delší musel jsem ho uložit na Vimeo a ne jako tradičně na YouTube. Přeji příjemné sledování. VIDEO
Jedno upozornění, vlivem nějakého počítačového šotka, vždy když renderuju video do tohoto formátu se animované čáry posunou kamsi "do pryč" takže zobrazení naší trasy na mapě vypadá jako by jsme jezdili s kajakem po pevnině. Kupodivu když to renderuju do DV formátu nebo z toho dělám DVD je vše OK. Protože DV a DVD jsou pro mě hlavní formáty tak to nijak neřeším, takže prosím omluvte tuto vadu na kráse.

Nově dokončená videa

30. dubna 2009 v 8:31 | Já
Jsem si řekl, že už je čas konečně udělat resty a dokončit videa z Teplé a Kamenice. Inu času už není tolik co bývalo a tak se na nějaké věci nedostává. Nedělal jsem z toho opět žádné velké umění (Jednak to neumím a ono by to s tím primárním materiálem ani nešlo) a jen to zbouchal dohromady, aby to alespoň trochu drželo pohromadě. Toliko malé upozornění pro věčné kritiky všeho a všech. Snad to dá alespoň malou představu jaké to tam bylo. Příjemné sledování.

Finsko - video

15. prosince 2008 v 8:32 | Já
Tak jsem konečně rozřezal video z Finska a dal ho na YouTube. Celkově 4 díly.

Staronová videa

11. prosince 2008 v 11:40 | Já
Na Youtube i sem jsem přidal 3 starší videa. Dvě lezecká a jedno z rekonstrukce bitvy u Týnce nad Sázavou. Tak pěkné pokoukání pro ty co je ještě nevideli. Brzy snad uploadnu další videa z vlastní produkce. Některá ale musím rozdělit na několik dílů.

Seznam filmů

19. listopadu 2008 v 8:48 | Já
Z důvodů chystané prezentace některých filmů uvádím seznam filmů ze kterého je možno vybírat pro případnou produkci. Každopádně budu rád za reakci v komentářích, zejména od těch, kteří viděli většinu z mých dílek, abych věděl jak se jednotlivé filmy líbí nezůčastněným divákům.

Skialp Kühtai

2. dubna 2008 v 8:34 | Já
Tak celkem v rychlém čase jsem dotvořil video z posledního víkendu v Rakousku konkrétně Stubaiských Alpách v okolí střediska Kühtai. (Deník)
 
 

Reklama