DROBNÉ AKTUALITY:
17.9.2013 - Rubrika "Voda a okolí" roztžena na více rubrik podle použitého typu plavidla.

Prosinec 2013

Zas přiletěl

27. prosince 2013 v 19:32 | Aleš |  Život
Asi to bude tím na prosinec nezvykle teplým počasím, ale čápi letos nějak blázněj. Jeden se u nás stavil předčasně včera. Že prý má cestu kolem takže nám předá Honzíka už letos a né až v lednu 2014 jak bylo původně domluveno. Rodiný gang jsme tak obohatili o dalšího v kategorii K1M, ale na to si asi chvíli počká. A já taky, včera jsem si říkal, že dnes zajdu pojezdit do Troje na kanál když je tak teplo a za dvě hodiny už jsme jeli rodit


Hodnocení uplynulé sezony (2013)

25. prosince 2013 v 14:46 | A.L.A. Gang |  Život
Proběhlým termínem SSaN defakto skončila letošní sezóna všeho. Na Silvestra žádné sportovněcestovatelské akce nechystáme a tak je možno zhodnotit uplynulý rok již teď. A nutno říci, že rok to byl úspěšný. Zejména se hodně zadařilo po vodácké stránce a to jak té společné v rámci DVS tak i té individuální na kajaku, kde jsem si díky pochopení ze strany Lenky sjel některé hodnotné kousky nebo se zůčastnil různých hromadných akcí. Dařilo se, ale i jinak. Ale teď již konkrétně.

10. Severní sjezdy a nevyjezdy

21. prosince 2013 v 19:43 | Aleš |  MTB
Po roce Vánoce a s nimi i další ročník SSaN. Po loňském debaklu s nemocí a námrazou, jsem se těšil a doufal, že to letos vyjde. V předvečer to dle předpovědi vypadá, že by se mohla opakovat loňská námraza. Ale přesvědčen, že blesk nemůže udeřit dvakrát do stejného místa jdu spát a holt se uvidí ráno až vylezu před barák.

Kamenice prosincová

11. prosince 2013 v 18:46 | Aleš |  Kajak divočák
První jarní tání této zimy začalo nezvykle brzo. Protože na vodu se nejezdí podle kalendáře, ani podle teploměru, nýbrž podle toho jestli je voda v řece, tak nezbývalo než vzít si dovolenou a vyrazit. Úterý kdy bylo více vody jsem organizačně podcenil, ale na středu už to bylo domluvené a tak jsem trnul nad online vodočtem v Plavech a koukal jak voda strmě padá dolů k limitu sjízdnosti. Ráno ukazuje 11,5 kyblíku což je pěkná voda, takže dnes do práce ne, ale na vodu ano.

Mikulášská v Brandýse ročník druhý

8. prosince 2013 v 13:26 | Aleš |  Kajak divočák
Po loňské komorní akci jsem došel k závěru, že je potřeba před akcí provést pořádné promo, aby mikulášská v Brandýse dostala ten správný společenský rozměr. Domluvil jsem se Wikkem, že letos to podnikneme znovu a tím byl položen základní kámen akce. Paku už jen propagovat, propagovat a doufat, že nebude mínus dvacet.