DROBNÉ AKTUALITY:
17.9.2013 - Rubrika "Voda a okolí" roztžena na více rubrik podle použitého typu plavidla.

Říjen 2013

Ukončení sezóny DVS na Štechovické přehradě

30. října 2013 v 17:33 | Aleš |  Kanoe turistika
Stalo se již malou tradicí chytit nějaký podzimní slunečný den a projet si bývalé Svatojánské proudy, dnes Štěchovickou přehradu. Poprvé jsme si tento pěkný výlet dopřáli, když jsme čekali Adélku. Minulý rok se Adélka vozila v kočárku na břehu, tak tentokráte jsme se rozhodli vzít jí sebou do lodě. Předpověď konečně slibovala babí léto i s letními teplotami, tak nezbývalo než vyrazit.

Zamykání Doubravy a Rio Botičo

20. října 2013 v 19:16 | Aleš |  Kajak divočák
S podzimními akcemi se roztrhl pytel, takže bylo těžko vybrat zda si v sobotu dát Doubravu nebo Rokytku. Nakonec jsem to nechal na Radkovi, ať si sám vybere. Nakonec vybral Doubravu a tak se jelo. Na neděli jsem měl program jasný. Po několika letech se konečně konalo tradiční splutí Botiče. To mi zatím v seznamu chybělo.


Vavřinec 2013 s JA i bez nich

13. října 2013 v 7:11 | Aleš |  Kajak divočák
Letošní Vavřinec pro mě začal tím, že ve vodácké diskusi JA (Jezdci Apokalypsy) na netu jsem v tématu o Vavřinci spíše pro zajímavost, že i takto to lze, nadhodil "Planuju tradicni ranni rychlosjezd aneb v pul 11 v 11 bejt v cili. Kdyby se nasel nejaky sousplouval rad budu mit společnost. Minulej rok jsem od esíčka plul v osameni az jsem mel skorem obavy zda jsem nezabloudil." Co to vyvolalo, o tom je tento článek.