DROBNÉ AKTUALITY:
17.9.2013 - Rubrika "Voda a okolí" roztžena na více rubrik podle použitého typu plavidla.

Leden 2013

Jizerské tisícovky 2013

21. ledna 2013 v 13:07 | Aleš |  Lezení a hory
Po dvou letech jsem se zase těšil na účast na této tradiční akci. Ale to by nebylo normální, kdyby věci šly hladce. Nejprve odpadl kolega co měl k nám letos přidat a ve čtvrtek večer začalo být blbě i mě. Se vztekem jsem si vzpoměl, jak pro mě dopadly nedávné SSaN, které jsem proležel v posteli. V pátek se situace trochu zlepšila a tak jsem si řekl, že horským vzduchem nejlépe zlikviduji chorobu a vyrazil jsem směr Tanvald.

Jak jsem zase jednou nejel Vlašimskou Blanici

6. ledna 2013 v 19:04 | Aleš |  Kajak divočák
Jak říká doktor Chocholoušek, některé věci se stávají maximálně jednou za deset let. Tedy to, aby před víkendem zapršelo tak, aby během něho teklo prakticky všechno, ale né zase tak moc, aby v řekách plavaly kurníky, psí boudy a sem tam i baráky.

Nápady a přání do budoucna (2013)

1. ledna 2013 v 0:01 | Aleš |  Život

Oproti dřívějším sezóním plánům letos chci plány trochu strukturovat a alespoň formulačně rozdělit na konkrétní plány pro tento rok a obecné (méně konkrétní spíše dlouhodobé jakoby ideové) plány platné vlastně všeobecně.
Ještě pár slov k motivaci psaní toho soupisu, která byla některými osobami často chybně interpretována. Krom osobního ujasnění si toho co chci (chceme) podnikat a rozvrhnutím dovolené je dalším důležitým (prakticky hlavním) motivem nabídnutí spoluúčasti prátelům, kteří si v plánech najdou něco, na co by je lákalo se přidat. Tak se neváhejte ozvat.