DROBNÉ AKTUALITY:
17.9.2013 - Rubrika "Voda a okolí" roztžena na více rubrik podle použitého typu plavidla.

Srpen 2012

Cyklo*smrad strike back 2012

16. srpna 2012 v 8:01 | Aleš |  MTB
"Opět je to tady a iniciativa Cyklo*smrad přichází s další neodmítnutelnou nabídkou popracovní cyklistické vyjížky. Oproti předchozím hromadným vyjížkám, kde jsme občas vypadali jako cyklojízda, je tu malý rozdíl, pojedeme tentokrát individuálně. Prostě přijedeme v určený den do práce na kole a odpoledne pojede každý sám zase domu. :o))))
Asi vás teď napadla otázka "Ty vole a co na tom jako má bejt zajímavýho?" Odpověď je jednoduchá, mezi odjezdem od budovy firmy a vaším příjezdem domů bude vložen takový malý krátký nenáročný závod respektive asi by bylo vhodnější slovo soutěž. ..."

Tak začínala pozvánka na akci, kterou jsem se rozhodl uspořádat pro cyklisticky orientované kolegy. Jak celá věc vypadala z pohledu organizátora a proč byly některé věci tak jak byly, na to odpoví tento článek.

Sázavské voleje stále pokračují

12. srpna 2012 v 16:59 | Aleš |  Kanoe turistika
Opět se našel pěkný den, opět se nenašel nikdo kdo by se přidal, tak jsme vyrazili pokračovat v našem projektu kompletace Sázavských volejů. Kvůli Adélce musíme sice po malých kouscích, ale trpělivost růže přináší. Tentokráte jsme zvolili úsek ze Zruče nad Sázavou do Kácova.

Otava s dětskou sekcí

5. srpna 2012 v 20:27 | Aleš |  Kanoe turistika
Po předchozích pokusech s Adélkou na vodě, jsme dospěli do stavu, kdy jsme usoudili, že je dost stará na to, abychom vyrazili na celovíkendovou vodu. Jako cíl jsme zvolili řeku Otavu. Na výpravu jsme ještě zlákali Zahradníky. Tentokráte, ale jen Šaška s Martinkou. Ti sebou ještě vzali kamaráda Michala s dcerou Haničkou. Dětská sekce tedy začíná slušně fungovat.