DROBNÉ AKTUALITY:
17.9.2013 - Rubrika "Voda a okolí" roztžena na více rubrik podle použitého typu plavidla.

Leden 2012

Tradiční hodnocení a výhled dál

12. ledna 2012 v 14:04 | Aleš |  Život
To mě zase obestírá hrůza, když si porovnám své plány se skutečností. Naštěstí jsem si už část této deziluze odbyl při průběžné revizi plánů v květnu. Že rok 2011 bude zlomový jsem tušil už na začátku s ohledem na hlavní cíl, který nebyl zveřejněn (byl tajný) a který se posléze podařilo splnit. Teď se koukněme na ty, které jsem zde vloni odhalil a jež jsem naopak povětšinou nesplnil.

Halóóó

8. ledna 2012 v 19:07 | Adélka |  Život
Názdárek! Tak je to tady, jmenuji se Adélka a dnes jsem se narodila. Tady prej můj střelenej otec publikuje různé plácy a naivně doufá, že mu je budou kamarádi komentovat. Tak jsem se rozhodla, že toho hned využiju a oslovím své budoucí kamarády. No hned na začátek musím říci, že nechápu jak já, takové krásné miminko, se mohlo narodit tak bláznivému fotříkovi. Představte si, že celý minulý týden do mě hučel, že si mám narození naplánovat na víkend a ať mě ani nenapadne s tím přijít ve všední den mezi 6 a 17 hodinou. No věřili, by jste tomu? Prostě prudí hned od začátku. A to jsem měla termín až v úterý!

Nevážné zamyšlení na vážné téma

2. ledna 2012 v 19:06 | Aleš |  Život
Kdysi dávno za časů mého již minulého mládí (tedy v osmdesátých letech) kolovala historka, že jakýsi koumák udělal následující podvod. Slíbil studentům, hlásícím se na vysokou školu, že jim zařídí protekci u přijímaček. Od každého vybral po pětikile, dal si nohy na stůl a čekal jak to u přijímaček dopadne. Ti kteří se dostali na školu, byli spokojení jak si to dokázali hezky zařídit jen za pětikilo. Ti kteří přijímačky neudělali, byli spokojení, že jim ten "čestný" člověk vrátil peníze s omluvou, že přijímací test byl napsán tak hrozně, že to prostě zařídit nešlo. Nakonec údajně skončil ve vězení. Ale zpět do žhavé současnosti, nepřijde vám, že na podobném principu se živí stále více lidí? Usmívající se