DROBNÉ AKTUALITY:
17.9.2013 - Rubrika "Voda a okolí" roztžena na více rubrik podle použitého typu plavidla.

Prosinec 2011

PF 2012

31. prosince 2011 v 12:40 | Aleš & Lenka |  Obecné
Všem pravidelným i náhodným čtenářům tohoto blogu přejeme hodně úspěchů v novém roce. Ať se vše daří podle Vašich představ, nepodléháte meteodoomsayingu ani strašení s krizí. Dál žijte své jedinečné životy a cokoliv o čem sníte začněte uskutečnovat teď hned! Nečekejte s uskutečněním svých plánů až budete bohatší, až splatíte hypotéku, až děti vyrostou, až budete o deset kilo hubenější, ani na nic dalšího. Jděte na to hned zítra. Každý den, který proflákáte už Vám nikdy nikdo nevrátí. Čas je po zdraví to nejcenější co máme. A hlavně ...

Severní Sjezdy a Nevyjezdy 8.

17. prosince 2011 v 16:58 | Aleš |  MTB
Jako každý rok přišla zima a s ní čas tradiční akce SSaN. Opět jsem jí udělal velkou osvětu. Vypadalo to, dokonce, že se na trase objeví i nové tváře, ale Mongol nakonec odletěl na služebku do Indie a Seladon se vymluvil na nemoc. Ještě v pátek jsem se snažil zlákat váhajícího Milana a Kera. Dokonce jsem zorganizoval petiční akci, za jejich účast, ale ani soupis podpisů je nepřesvědčil vyrazit. Jejich chyba. Je fakt, že páteční vichřice a předpověď účast moc podpořit nemohla. Jak to tedy nakonec bylo?


Trasa 33. - Údolím Šembery

11. prosince 2011 v 16:31 | Aleš |  MTB
Jak se blíží termín SSaN tím více si uvědomuji jaký bič jsem si na sebe upletl a pociťuji potřebu alespoň trochu potrénovat, snad to bude ještě k něčemu. Jako obvykle se snažím zlákat i někoho dalšího. Počasí má být nádherné tak by o zájemce neměla být nouze. No nebudu dlouho chodit kolem horké kaše. Nějaká ta výmluva se najde vždycky, že? Jeden se vymlouvá na bolest nohy a přitom nenápadně schovává sušící se cyklistické tretry, jak byl včera na spiningu. Druhej se najednou bojí, že se nadýchá studeného vzduchu. Třetí raději mizí do Indie. Další to, jiný ono, no klasika. Nevymlouvá se jedině Zdenda a tak je domluva rychlá.