DROBNÉ AKTUALITY:
17.9.2013 - Rubrika "Voda a okolí" roztžena na více rubrik podle použitého typu plavidla.

Červenec 2011

Lomnice po letech

24. července 2011 v 18:43 | Aleš |  Kajak divočák
ANEB BUDE TO TAK KRÁSNÉ ŽE BUDEŠ ....
Silné dešťové srážky během týdne, které rozvodnily kde co, lákaly k vytažení kajaků ze sklepa. Domluveni jsme s Dvořkinem byli už na tento termín dlouho dopředu a ani jsme nečekali, že nás příroda v našem záměru podpoří až takto. Jako vždy se dlouze řešilo co jet. Tam bylo vody málo, jinde moc, támhle to moc rychle klesalo atd. Inu klasika. Nakonec jsme se domluvili na Lomnici, kde bylo výhodou, ale pro mě trochu nevýhodou, že už jsem ji jel. Ranní telefon potvrdil cíl a jelo se.


Královodvorské Labíčko

17. července 2011 v 15:03 | Aleš |  Kanoe turistika
Pozvání k Víznerům, na které jsme se tak trochu pozvali sami, (díky Ilčo a Davide) jsme se s Lenkou rozhodli rozšířit o plavbu na Červenáčkovi. Ten totiž od splutí Ohře smutně zahálel doma a to bylo potřeba napravit. Ráno tedy vyrážíme z chajdy s lodí v kufru směr Dvůr Králové.

Video ze Švédska

12. července 2011 v 20:15 | Aleš |  Videotvorba
A je to tady! Po večerech jsem sestříhal video ze Švédska a umístil ho na net. Jako vždy jsem z toho nedělal žádné umění jento rutinně sestříhal v alešově stylu. Chudák Dejfák alias Smotlacha tedy zase bude říčnej z použité hudby. Milan zcela jistě jistě ocení scény s jídlem a vařením. Pro ostatní diváky je zbytek.
Video hledejte opět na Vimeu. Přeji pěkný divácký zážitek.

Roadshow jihozápad

6. července 2011 v 19:15 | Aleš |  Výlety
Z různých důvodů a také proto, že jsme podcenili přípravu akce v Meklenburských jezerech jsme nakonec nevymysleli na prodloužený víkend nic zvláštního. Shodli jsme se pak na tom, že prostě někam vyrazíme jak se říká na zdař bůh a uvidíme. Vzali jsme si sebou jeden ze svatebních darů, konkrétně atlas turistických map České republiky a vyrazili směr západ. Proč západ? A proč ne? Protože jsme cesou potřebovali něco hodit k lenčiným rodičům a to je od nás na západ.