DROBNÉ AKTUALITY:
17.9.2013 - Rubrika "Voda a okolí" roztžena na více rubrik podle použitého typu plavidla.

Únor 2011

Dolomity - Sella

28. února 2011 v 20:14 | Lenka |  Lezení a hory
Blíží se konec týdne a opět diskuse, kam na víkend. Že bych chtěla na sjezdovky je jasná věc, ale kam? Rakousko, nebo Itálie? Zkoumání počasí je vždy hlavní téma. To by asi měl být zákaz sledovat, protože to je pak strašné dilema. Každou hodinu se to mění a pak z toho člověk má hlavu jak balon. Jelikož máme tři dny, tak by to asi chtělo někam dál. Zda brát skalpy je další otázka. Já bych docela chtěla na jeden den aspoň, ale zase půjčovat si pípák na tři dny a jít na výlet jednou mi přijde docela jako vyhozené peníze. Já si chci zajezdit, tak nakonec se rozhodujeme jen na sjezdovky. Vím, že Aleš zrovna sjezdovky nemusí, ale snad to pro jednou vydrží. Na skialpy se snad podívá s kamarády…Kam na sjezdovky se nakonec dohodneme, že se podíváme do Itálie. Jaké středisko zvolit je další téma. Nakonec vybíráme okolí skupiny Sella. Aleš zde byl kdysi lézt, tak se aspoň podívá, jak to tu vypadá v zimě. Já jsem zde nebyla, tak tím lépe. Mě jde hlavně o to si zajezdit a podívat se do hor.

Rekonvalescence v Jizerkách

12. února 2011 v 21:13 | Lenka |  Lezení a hory
Bezkar
V týdnu zkoumám počasí v Alpách a i u nás. Chtěla bych někam za sluníčkem a nejlépe do hor. Ač mám zlomený palec, nechce se mi být už prostě doma. Naštěstí mám sundavací dlahu, tak není problém palec zafačovat jinak než to mít v dlaze. Asi je to nápad blbý, ale jde to… Zkouším doma brát hůlku do ruky, udržím ji, tak není co řešit. Ještě to počasí…Opět ve Stubaikách

8. února 2011 v 19:58 | Aleš |  Lezení a hory
skialp
Že Stubaiské Alpy jsou oblíbený cíl mých skialpových výletů dobře ví každý, kdo trochu sleduje mé deníky. Proto jistě nikoho nepřekvapí, že první (a snad ne poslední) výpad této sezóny mířil právě do této oblasti. Vyrazili jsme s kámošem Cipískem a zase byl výlet koncipován jako tůry z mého "karavanu" do hor s návratem zpět k autu. Jestli se výlet vydařil, na to dává odpověď tento deník.