DROBNÉ AKTUALITY:
17.9.2013 - Rubrika "Voda a okolí" roztžena na více rubrik podle použitého typu plavidla.

Červenec 2010

Další fotky z městské kanalizace

22. července 2010 v 16:30 | Já |  Kajak divočák
O víkendu se chystal přechod studené fronty a tak jsme opět nikam dál nevyráželi. Lenka jela za babičkou a já šel alespoň pojezdit trochu na kanál. Mířil tam i kolega Dvořkin, který nakonec dorazil i s manželkou. Ta dorazila překvapivě i s foťákem, takže mám zase o pár foteček z Trojského kanálu víc. Díky Katko.


Rujána video

15. července 2010 v 6:49 | Já |  Videotvorba
Kamera
Opět jsem využil středy k dokončení videa, protože jak video neudělám hned po akci už je problém se k tomu dostat. U téhle akce se mi stala ta zajímavost, že když jsem koukal na video, přišla mi ta akce hezčí, než když jsem na ní byl. Což je důkazem buď vzpomínkového optimismu nebo dobrého střihu a výběru hudby. Ostatně posuďte sami.

Insel Rügen alias ostrov Rujána

8. července 2010 v 8:24 | Aleš |  Mořský kajak
SeaK
Přesto, že jsem vyrůstal přesně v časech kdy dovolené u moře ("co má v létě deset stupňů") v endéer byly v kurzu, tak se mi tato kratochvíle, na rozdíl od Lenky, vyhnula. Musím si tak tyto mezery doplňovat jak se říká na stará kolena. Po nedávné akci v okolí ostrova Usedom jsem tentokráte zvolil za cíl severní pobřeží ostrova Rujana s pověstnými křídovými útesy. Protože, kdo nebyl na Rujáně, jako by nebyl v endéer. Cíl expedice byl vyrazit z města Sassnitz, obeplout kap Arkona, někde přistát a vrátit se pro auto. Respektive hlavním cílem bylo užít si pár pěkných dní na moři a při té příležitosti trochu zapádlovat.

Video z Řecka je na světě

1. července 2010 v 6:58 | Já |  Videotvorba
Kamera
Opět jsem nulové účasti na SSaN využil k dotažení dalšího videoprojektu. Tentokráte akce mezi Lefkadou a Ithakou. Zase se objevil známý problém s renderováním animovaných čar v mapách. Když to renederuju do DVD formátu je vše OK, ale do formátu WMV se to vždy tak blbě posune. Takže to i na Vimeu bude posunutý co se dá dělat, snad to nějak přežijete.