DROBNÉ AKTUALITY:
17.9.2013 - Rubrika "Voda a okolí" roztžena na více rubrik podle použitého typu plavidla.

Červen 2009

Kolem Kefalonie - deníček

25. června 2009 v 11:19 | Já |  Mořský kajak
Řecký ostrov Kefalonie je jedním z Jónských ostrovů. Podle některých názorů je to nejkrásnější řecký ostrov, ale to je otázka vkusu. My jsme na jeho půdě a v okolních vodách strávili osm dní a moc se nám líbil. Jak jsme se měli si můžete přečíst v přepisu mého deníku, který jsem tam vedl.

Malá Sportovní Agitka

23. června 2009 v 8:53 | Já |  Mořský kajak
Nejprve upozornění pro feministky, nečtěte tento hnusný šovinistický článek!!!
Možná to pánové znáte, právě jste se při výletě například na kolech správně kousli, hrábli si na dno, zadejchali se, prostě se s tím kopcem pěkně porvali. Případně ho jen zcela normálním tempem vyjeli. Tep se pomalu ukliďňuje, stehení svaly jsou ještě napumpované krví, spokojeni se svým výkonem vychutnáváte pohled do krajiny a upíjíte jonťák. V tom se v dálce ze zatáčky vynoří osoba šlapající na nejlehčí převod, v horším případně kolo tlačící. Ona!

Jsme na Kefalonii

12. června 2009 v 12:10 | Já |  Mořský kajak
Pádlujeme na Kefalonii. Opět je tedy pro rodiče, přátele a kamarády otevřen SMS Blog s aktuálními zprávami z našeho putování. Počasí nám snad přeje. Plán je jednoduchý, pokusíme se co největší část ostrova objet po směru hodinových ručiček. Západní pobřeží by mělo být nejkrásnější takže má prioritu, ale samozřejmě kde a kolik toho napádlujeme rozhodne počasí, vítr, vlny a další faktory. Takže pádlování zdar. Ales a Lenka
P.S. : Prosíme ty, kteří pravidelně budou sledovat SMS Blog, aby pod tímto článkem zanechali komentář respektive podpis. To ať máme přehled kolik lidí to čte a zda má smysl to dělat.

Zelené peklo na Ploučnici

9. června 2009 v 9:04 | Já |  Kanoe turistika

S měsícem červnem nadešel čas konání tradičního firemního víkendu na vodě. Kdosi "zhora" pro tento rok určil jako cíl říčku Ploučnici. Lecos jsem o ní slyšel a četl, ale i tak jsem byl nakonec překvapen. Čekal jsem říčku s minimem lidí a sem tam nějaký ten strom přes řeku. Skutečnost však je, jak už to tak bývá, vždy jiná než představy.