DROBNÉ AKTUALITY:
17.9.2013 - Rubrika "Voda a okolí" roztžena na více rubrik podle použitého typu plavidla.

Leden 2009

Meteorologický doomsaying

23. ledna 2009 v 10:45 | Já |  Život
Asi to znáte, jeden víkend se stal minulostí a vy už vyhlížíte přes pracovní dny k tomu následujícímu. Proč? Už dávno nejste študák, který měl času a peněz dost a žádné závazky a je to ten víkend, který vám manželka, milenka, děti, rodiče, kočka , pes nebo rybičky povolily pro vaši "sobeckou" zábavu. Pokud vaším koníčkem je sbírání známek, surfování po internetu a čtení podobných nesmyslů jako právě čtete, děsně kůl párty pro různé frikulíny nebo něco podobné úrovně, snad ani nečtěte dále. Pokud, ale je vaší zábavou nějaký ze sportů provozovaných venku, nebo nedej bože v horách, tak možná v dalších řádcích najdete něco co důvěrně znáte.

Silvestr 2008

5. ledna 2009 v 7:22 | Já |  Mořský kajak
Už jsem za svůj život trávil Silvestra různými způsoby. S rodiči u televize, s opilými kamarády na chatách a chalupách, na horách se skialpy, pěšky či na sněžnicích, inu prostě na různých místech a při různých aktivitách. Letos shodou okolností a také proto, že letošní rok byl ve znamení vodních sportů uzavíráme rok 2008 na mořských kajacích s Ondrou v Chorvatsku.

Ohlédnutí zpět a pohled vpřed

1. ledna 2009 v 0:01 | Já |  Život
Nevím jak jinde, ale u nás v práci už nějaký čas je děsně moderní, stanovování si osobních cílů, jejich kontrola, diskuse proč se nepodařily dosáhnout a stanovení nových na další půlrok. To, že pro řešení akutních průšvihů a běžnou práci není na nějaké cíle a rozvoj většinou čas je věc druhá. Ale o tom psát teď nechci, i když by to vydalo také na pěkný článek. Chci se ohlédnout za tím, co jsem si zhruba řekl na začátku tohoto roku, že bych letos chtěl podniknout v rámci svých sportovně cestovatelských aktivit. Podívat se co z toho se uskutečnilo, co ne a proč. A také jak se představy vyvíjely během roku, protože třeba to co mi připadalo na začátku roku jako atraktivní plán na konci už být zajímavé nemusí atd.
Takže cože jsem to měl stanoveno za ony cíle?